Кусачки для кутикули які краще

У житті кожної жінки трапляються моменти, коли потрібно щось зробити саме зараз і в цю ж хвилину. Потрібен манікюр і негайно! Все, що потрібно для цього – це добрий інструмент. Поговоримо про один з приладів, який обов’язково входить у комплект для манікюру. Це кусачки для кутикули. Вони мають ще одну назву – накожниці. Дуже важливо, щоб кутикула обрізали правильно, тобто. плавно і без задирок. Це можна досягти, маючи якісний інструмент. Якими він має бути? Що потрібно знати про нього?

З якого матеріалу виготовлений інструмент . Нержавіюча чи хірургічна сталь дозволить продовжити термін служби. Такий метал стійкий до будь-якого заточування. Його легко продезінфікувати, чи то термічним чи хімічним способом. Поверхня металу буває матовою та глянсовою. Ця характеристика аж ніяк не впливає на властивість матеріалу. Широко використовуються марки сталі 95х18, 65х13, 40х13, 30х13.

  1. Гострота кусачок. Важливо, яким чином був заточений інструмент. Більш гострими накожниці будуть, якщо їх заточування виконувалося вручну. Тривалість служби у такому разі перевищить три роки. Якісно заточені леза плавно зрізають кутикулу. При цьому вони не рвуть і не щипають шкіру.
  2. Ріжуче полотно. Так називається ріжуча кромка (леза), що має різну довжину. Короткий, середній і довгий розмір цієї частини кусачок уможливлюють обробку кутикулу різними способами. Для домашнього використання підійдуть кусачки, у яких середнє полотно. Залежно від ширини нігтя та розміру кутикули підбираються кусачки з відповідною довжиною лез. При стисканні ручок ріжучі полотна повинні щільно стулятися. Необхідно звернути увагу на те, щоб леза не мали задирок і знаходилися на одному рівні.
  3. Легка хода. При роботі з кусачками кисть руки не повинна втомлюватись. Тому важливим є хід інструменту. Механізм, що повертає ручки у вихідне положення, не повинен бути дуже жорстким. Це призведе до швидкої стомлюваності. М’який та плавний хід забезпечить позитивний результат. Різні види пружин кусачок змінюють плавність ходу.
  4. Довжина ручок. Цей момент є індивідуальним. Якщо взяти інструмент в руку, можна визначити, чи зручно його тримати і використовувати. Кусачки для кутикули, у яких стандартні або подовжені ручки більше підходять тим, у кого пальці руки довгі. Інструмент із короткими ручками в даному випадку викликає незручність у роботі. Якщо відчувається комфорт, то це ваш інструмент.

Торговельна мережа пропонує широкий вибір манікюрного асортименту. Великої популярності серед споживачів користується професійний інструмент фірми Eclat. У числі продукції є накожниці (кусачки) для видалення задирок та кутикули різних розмірів. Високоякісна хірургічна сталь дозволить інструменту служити не один десяток років. А ручне заточення забезпечить виконання якісної та надійної роботи.