ПИЛКА ДЛЯ ВРОСШОГО НІГТЯ

У професійній роботі будь-якому майстру манікюру рано чи пізно доведеться видаляти ніготь, що вріс.

Пилка для врослого нігтя Еклат розроблена так щоб максимально комфортно випилити ніготь, що вріс, і не травмувати і без того запалений бічний валик.

Рашпіль – обов’язковий інструмент для будь-якого діючого майстра. Звичайно такий ніготь можна і викусити, але це не завжди доречно. Рашпіль – це інструмент для нігтя, що вріс, він має дві сторони. З одного боку пилка пряма з іншого вигнута. Рашпіль Еклат випилює ніготь завдяки заточеним мікрозубцям спрямованим у зворотний бік. Робочі частини тоненькі, але витримують потрібні навантаження. Видалення врослого нігтя відбувається за допомогою рухів у зворотний бік від нігтьової пластини назовні.

Ручка подовжена та має накатку для зручного тримання. Рашпіль зроблений із цільного прутка металу, що додає йому міцності. Матеріал – Марка сталі 20Х13 (медична сталь).

Заточення пилки для врослого нігтя вистачить на довгий час, але з часом може знадобитися, наша компанія із задоволенням допоможе вам у цьому.

РАШПИЛЬ №1

Рашпіль Eclat – це інструмент для випилювання нігтя, що вріс. Насічка добре заточена і зроблена у зворотний бік щоб легко випиляти ніготь, що вріс.

Важливо що рашпіль максимально тонкий щоб безболісно прибрати ніготь, що вріс.

Марка сталі 20Х13 (медична нержавіюча сталь)

Ручна робота

ЦІНА: 230 ГРН

РАШПІЛЬ №1

230 грн.

Рашпіль Eclat – це інструмент для випилювання нігтя, що вріс. Насічка добре заточена і зроблена у зворотний бік щоб легко випилити ніготь, що вріс.

Важливо що рашпіль максимально тонкий щоб безболісно прибрати ніготь, що вріс.

Марка сталі 20Х13 (медична нержавіюча сталь)

Ручна робота

Категорія:

Опис

У професійній роботі будь-якому майстру манікюру рано чи пізно доведеться видаляти ніготь, що вріс. Пила для врослого нігтя Еклат розроблена так щоб максимально комфортно випилити ніготь, що вріс, і не травмувати і без того запалений бічний валик.

Рашпіль – обов’язковий інструмент для будь-якого майстра. Звичайно, такий ніготь можна і викусити, але це не завжди доречно. Рашпіль – це інструмент для нігтя, що вріс, він має дві сторони. З одного боку пилка пряма з іншого вигнута. Рашпіль Еклат випилює ніготь завдяки заточеним мікрозубцям спрямованим у зворотний бік. Робочі частини тоненькі, але витримують потрібні навантаження. Видалення врослого нігтя відбувається за допомогою рухів у зворотний бік від нігтьової пластини назовні. Ручка подовжена та має накатку для зручного утримання. Рашпіль зроблений із цільного прутка металу, що додає йому міцності. Матеріал – Марка сталі 20Х13 (медична сталь). Заточення пилки для врослого нігтя вистачить на довгий час, але з часом може знадобитися, наша компанія із задоволенням допоможе вам у цьому.

ВАС ЦЕ МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ