РЕМУВЕР

Лужні ремувери – ефективний засіб, що застосовується для розм’якшення та видалення кутикули, що полегшує процедуру манікюру та педикюру. Через 3-5 секунд після нанесення на шкіру, ви зможете приступати до видалення кутикули. Після того як була видалена кутикула, слід обмити область нанесення прохолодною водою. Ремувери Еклат поділяють за силою розчину на манікюрний та педикюрний. Різниця полягає в самому розчині, що безпосередньо впливає на здатність розм’якшувати шкіру, що огрубіла. У варіанті ремувера для манікюру застосовується 5% лужний розчин, а ремувері для педикюру це значення дорівнює 10%. Найбільш відчутний ефект від ремуверу ви зможете побачити, коли нанесете його на розпарену шкіру, шкіру рук або стопи ніг, його дію прискоритися і процедура манікюру, або педикюру прискоритися багаторазово.

Рекомендації щодо застосування

  • 10% ремувер застосовується для педикюру, а також для манікюру чоловічого та жіночого (у разі дуже проблемної шкіри, сухих тріщин та вкрай твердої кутикули)
  • 5% ремувер рекомендовано застосовувати при манікюрі зі звичайною шкірою рук.
  • Після закінчення роботи з ремувером  руки слід сполоснути звичайною водою.
  • На попадання на уражені ділянки шкіри ремувер може викликати неприємні відчуття, печіння, після чого ранка може просто згорнутися, як і від кровоспинних засобів.
ЦІНА: 110 ГРН

РЕМУВЕР

110 грн.

Лужні ремувери – ефективний засіб, що застосовується для розм’якшення та видалення кутикули, що полегшує процедуру манікюру та педикюру.

Опис

Лужні ремувери – ефективний засіб, що застосовується для розм’якшення та видалення кутикули, що полегшує процедуру манікюру та педикюру. Через 3-5 секунд після нанесення на шкіру, ви зможете приступати до видалення кутикули. Після того як була видалена кутикула, слід обмити область нанесення прохолодною водою. Ремувери Еклат поділяють за силою розчину на манікюрний та педикюрний. Різниця полягає в самому розчині, що безпосередньо впливає на здатність розм’якшувати шкіру, що огрубіла. У варіанті ремувера для манікюру застосовується 5% лужний розчин, а ремувері для педикюру це значення одно 10%. Найбільш відчутний ефект від ремуверу ви зможете побачити, коли нанесете його на розпарену шкіру, шкіру рук або стопи ніг, його дію прискоритися і процедура манікюру, або педикюру прискоритися багаторазово.

Рекомендації щодо застосування

  • 10% ремувер застосовується для педикюру, а також для манікюру чоловічого та жіночого (у разі дуже проблемної шкіри, сухих тріщин та вкрай твердої кутикули)
  • 5% ремувер рекомендовано застосовувати при манікюрі зі звичайною шкірою рук.
  • Після закінчення роботи з ремувером руки слід обполоснути звичайною водою.
  • На попадання на уражені ділянки шкіри ремувер може викликати неприємні відчуття, печіння, після чого ранка може просто звернутися, так само як від кровоспинних засобів.

ВАС ЦЕ ТАКОЖ МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ