Тампоноутримувач

Тампоноутримувач прийшов у неіл-індустрію зі стоматології.

Напевно якийсь майстер манікюру на прийомі у стоматолога побачив цікавий інструмент, і зрозумів, що їм дуже зручно підчищати бічні валики в педикюрі.

Тампонотримач найчастіше використовується в педикюрі. І ті майстри, які вміють правильно користуватися тампоноутримувачем, вважають його незамінним. Для клієнта важливо, щоб процедура проходила максимально комфортно, тому тампонотримач для педикюру Еклат максимально тонкий відполірований і заокруглений, щоб комфортно залізти між бічним валиком і нігтьовою пластиною. Внутрішня частина заполірована, щоб не робити зачепи при роботі. Дуже зручно підчищати нігтьову пластину зсередини. Якщо є ніготь, що вріс, саме тампоноутримувачем зручно підняти його і потім викусити і випиляти рашпилем.

Тампонотримач Eclat має дві симетричні сторони, і подовжену ергономічну ручку з накаткою, щоб інструмент не вислизав з рук.

Виготовлений із сталі 20Х13 (медична сталь), підлягає всім видам дезінфекції.

При правильному догляді тампоноутримувач Еклат прослужить довгі роки без заточення, він практично не тупиться, ремонт може знадобитися при механічному пошкодженні. Запакований у стильну фірмову упаковку Eclat.

Купуйте тільки якісний манікюрний інструмент та зможете зробити якісний манікюр)

ТАМПОНОТРИМУВАЧ №1

Марка сталі 20Х13 (нержавіюча медична сталь)

Ручна робота

ЦІНА: 230 ГРН

ТАМПОНОТРИМАЧ №1

230 грн.

Категорія:

Опис

Марка сталі 20Х13 (нержавіюча медична сталь)

Ручна робота

ВАС ЦЕ ТАКОЖ МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ